Оголошено конкурс на:
Проведення предметної фотозйомки
виробів народних майстрів України
в Київській, Житомирській, Рівненській, Волинській і Чернігівській областях

ГО УЦІР оголошує конкурс на відбір підрядника для проведення предметної фотозйомки в рамках транскордонного проекту Craft it! Навчися і зроби, що співфінансується Європейським Союзом та здійснюється в рамках програми: Територіальне співробітництво країн Східного партнерства (EaPTC).

Загальною метою робіт є проведення предметної фотозйомки виробів народних майстрів України. Фотозйомку необхідно буде провести за місцем проживання майстра в Київській, Житомирській, Рівненській, Волинській і Чернігівській областях. Остаточний обсяг робіт буде визначено після конкурсного відбору майстрів.

Мета фотозйомки – використання майстрами світлин для продажів онлайн своїх виробів. Площадки на яких будуть розміщенні світлини: crafta.ua, etsy.com, Instagram, Facebook, Amazon Handmade, eBay.com та ін.

Передбачається робота з 20-50 майстрами (в залежності від результатів конкурсного відбору). Кожному майстру необхідно відфотографувати не менше 5 виробів. Для кожного виробу необхідно зробити 5-10 фотографій в різних ракурсах. Як правило предмети мають бути розміщені на білому тлі. Окремі деталі виробів мають бути відфотографовані крупним планом. Також предмети необхідно відфотографувати в побуті та в окремих випадках на моделях. У деяких випадках може виникнути необхідність сфотографувати майстра з виробами або за роботою в майстерні. Передбачається робота з наступними виробами: прикраси, кераміка, вишивка, ткацтво, іграшки, дерево, плетіння з натуральних матеріалів, скло, метал, шкіра і т.п.

Контракт передбачатиме виконання наступних завдань:
Заявник має забезпечити процес проведення предметної фотозйомки (обладнання, освітлення, обробка, пошук моделей тощо) для подальшого розміщення фотографій в мережі Інтернет: в соцмережах, на спеціалізованих маркетплейсах, Інтернет-крамницях майстрів.
Заявник має забезпечити адаптацію фотопродуктів задля їх розповсюдження через різні канали комунікації.
Заявник повинен завершити проведення предметної фотозйомки до кінця вересня 2018 року.

Переможця конкурсу буде визначено за результатом розгляду цінової пропозиції та якості наявних фоторобіт заявника. Цінова позиція має включати всі необхідні складові робіт (оренду локацій, технічне обладнання, монтаж та ін). Просимо звернути увагу, що ГО УЦІР є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, тому оплата проводитиметься за товари без урахування ПДВ.

Заявка має включати:
інформацію про форму реєстрації компанії/ФОП, що подається,
портфоліо або приклади робіт,
детальний бюджет (за статтями витрат).
Заявки у вигляді комерційних пропозицій з підписом приймаються на електронну адресу ucidngo.craft@gmail.com до 27 серпня 2018 року. Результати конкурсу будуть повідомлені усім учасникам електронною поштою до 31 серпня 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *