Проект «Craft it!» Українського центру інтелектуального розвитку в партнерстві з Укрпоштою запрошує ремісників та хендмейдерів на навчальні тренінги з продажу  та просування своїх виробів он-лайн.

У березні та квітні для мешканців Київської, Житомирської, Чернігівської, Рівненської, Волинської областей відбудуться тренінги, спрямовані на подолання безробіття  і стимулювання самозайнятості серед майстрів, які займаються народними промислами та хендмейдом, використовують в своїй діяльності традиційні українські орнаменти чи технології.

До участі в навчальних модулях запрошуємо:

  •   майстрів, які добре знані в своєму регіоні, але б хотіли б навчитися продавати власні вироби ширшій аудиторії;
  •   хендмейдерів та ремісників, які окрім торгівлі на традиційних ярмарках та виставках прагнуть навчитися он-лайн продажам і дізнатися про ресурси, які допомагають це зробити;
  •   майстрів-початківців, які знають про можливості, що дає інтернет, але не знайомі з особливостями та специфікою таких продажів;
  •   авторів рукотворної (нехарчової) продукції, які хочуть дізнатися нові способи представлення себе та продажу власних виробів в інтернеті.

Під час навчальних модулів учасникам запропонують огляд і специфіку продажу хенд-мейд виробів на ресурсах Crafta.ua, eBay, Amazon Handmade, Etsy та через соціальні мережі – Facebook та Іnstagram. Також учасники дізнаються про сучасне позиціонування виробів українських майстрів у світі та перспективи розвитку ринку. Окремо тренери розкажуть про суто практичні речі, з якими пов’язана торгівля на будь-якій платформі – доставка та оплата товару, питання безпеки і збереження, а також взаємодія з митницею.

Навчання проводитимуть досвідчені тренери та практикуючі продавці (Катерина Вітковська – Etsy, Олег Білоногий – eBay, Олександр Радич – Amazon Handmade).

Розклад тренінгів:

11 березня – Дубно, Рівненська обл., Палац князів Любомирських Дубенського замку – Створення візуального контенту для товарів: фотографія та відео в домашніх умовах (Євгеній Червоний).

17 березня – Луцьк, Головпоштамт – CRAFTA.UA: Продажі в українському інтернеті на базі платформи Crafta.UA (Ольга Костюк, Дарина Конох).

24 березня – Чернігів, Головпоштамт – EBAY: особливості експорту через найбільший Онлайн-аукціоні Світу (Олег Білоногий).

31 березня – Рівне, Головпоштамт – ETSY: старт продажів на найпопулярнішій глобальній handmade торговій платформі (Катерина Вітковська).

14 квітня – Буча, Київська обл., ГНЦ “Зелена Буча” – AMAZON HANDMADE: запуск свого магазину, перші продажі. (Олександр Радич).

21 квітня – Буча, Київська обл., ГНЦ “Зелена Буча” – Особливості операційної роботи: доставка і оплата (Укрпошта,DHL, WesternBid, Payoneer).

19 травня – Рівне, Головпоштамт – ETSY: просування своїх товарів на найпопулярнішій глобальній handmade торговій платформі (Катерина Вітковська).

26 травня – Житомир, Дім української культури – Особливості ціноутворення: як порахувати собівартість та як працювати з ціною для клієнтів (Тетяна Герасимова, Анна Римаренко).

FACEBOOK /INSTAGRAM: Просування товарів через соціальні мережі (дата та місце уточняються)

Участь у тренінгах безкоштовна.

Обов’язкова умова – попередня реєстрація за посиланням bit.ly/polissyatrainings до 10 березня (для першої хвилі) та 14 квітня (для другої хвилі).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *