ОЛЕКСАНДР РАДИЧ має значний особистий досвід міжнародних продажів та проводить масові освітні програми по електронній комерції. Олексндра регулярно запрошують проводити вебінари в як Україні, так і за кордоном, у тому числі в Ізраїлі та Франції.

–  Співзасновник проекту SanatiFactoryofJoy.

– Співавтор технології виробництва ексклюзивних блокнотів ручної роботи з патентом в Україні. За перший рік – більш як 2000 продажів по всьому світу.

– Експерт з інтернет-маркетингу, автор тренінгів для українських майстрів з продажу товарів ручної роботи на зарубіжних майданчиках. Провів навчання для більше ніж 700 майстрів.

 


 

 

КАТЕРИНА ВІТКОВСЬКА

– Автор та ведуча практичного курсу Прокачай Etsy та сайту про handmade бізнес та Etsy CBIZ.CLUB.

– За інструкціями з сайту відкрито близько 2000 магазинів, авторський курс з налаштування продажів на Etsy пройшли більше 200 майстрів із різних країн світу.

– Спікер E-export School від Укрпошти по темі Etsy.

– Має 10 років досвіду в розробці та проведенні навчальних семінарів (як в міжнародній консалтинговій компанії, так і самостійно).

– Засновниця однієї з найбільш численної та дружньої facebook групи для майстрів “Сотвори свой бизнес!”, де майже 15 тис. майстрів з 97 країн світу допомагають один одному з питань міжнародних продажів.

– Катерина навчається у провідних світових експертів в області handmade бізнесу і Etsy і з радістю передасть свій досвід вам!

 


 

ОЛЕГ БІЛОНОГИЙ – спеціаліст, що знає все про продажі онлайн: від технічних складових онлайн-майданчиків до представлення товару та покращення продажів.

– Незалежний консультант і продавець на eBay

– Успішно займається продажами на eBay c 2015 року.

– Засновник одного з найбільшого співтовариства eBay-селерів на просторах СНД.

– Консультант з просування брендів і товарів на майданчику eBay.

 


 

ОЛЬГА КОСТЮК і ДАРІЯ КОНОХ – маркетологи онлайн-платформи для продажу авторських виробів Crafta.ua. Розкажуть про те, як з нуля відкрити магазин на майданчику, привертати увагу до виробів і перетворювати нових покупців на постійних.

– За 2 роки існування маркетплейсу на Crafta зареєструвались більше 12 тисяч майстрів з України і додали понад 150 тисяч виробів.

– В 2017 році користувачі Crafta продали авторських і колекційних виробів на 27 млн. грн.

 


 

ГОРІН АНДРІЙ

– Представник – Westernbid Business School Ukraine

– Засновник проекту – BUYBA OUTLET

– Засновник бренду – SPACEMAN

 

 

 

 

 

 


 

КАТЕРИНА УШАКОВА

– бізнес-консультант з управління змінами, кризового менеджменту і організації бізнес-процесів

– член правління української асоціації консультантів для бізнесу

– співзасновник бренду дитячого одягу MAWKA TA MAWK

– сертифікований коуч і фасилітатор

 

 

 

 


 

ЮЛІЯ ПАВЛЕНКО – заступник директора Департаменту міжнародних операцій ПАТ Укрпошта, ініціатор проекту E-Export School

– Юлія має досвід роботи в маркетинг-групі OS-Direct, яка обслуговувала ключові каталожні транскордонні компанії (наприклад, Bonprix).

– Займала посаду Директора Української асоціації директ-маркетингу, яка об’єднала 35 представників галузей дистанційної торгівлі, поштової логістики, директ-маркетингу.

– Займала посаду Директора з маркетингу в ТОВ «Нова пошта Інтернешнл».

– Була частиною команди організаторів Ukrainian E-commerce Congress, Ukrainian E-commerce Awards, Ukrainian E-commerce Expo.

– Організувала E-Export school, в рамках якої провели близько двох десятків відкритих заходів у багатьох містах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *