Транскордонний білорусько-український проект «Розвиток традиційних народних ремесел як драйвер зростання малого та середнього підприємництва і самозайнятості в прикордонних громадах» стартував наприкінці листопада 2017 року. Новий проект розпочнеться зі створення бази даних ремісників, в яку увійде інформація про жителів регіону, які є унікальними носіями ремісничих умінь, повідомляє офіційний сайт EAPTC.

Під час його реалізації буде створено ресурсний центр, де початківці ремісники зможуть отримати консультації експертів, а також пройти майстер-класи, тренінги, їм сприятимуть в організації поїздок на виставки і фестивалі для продажу готових виробів.

«Ідея проекту – зберегти народні ремесла і передати майстерність молодому поколінню. Ми будемо проводити майстер-класи для студентів і школярів, організовувати робочі зустрічі молоді, проводити фестивалі та ярмарки. Все це потрібно для того, щоб зберегти традиції ремісництва – нашого культурної та історичної спадщини. Є також ідея створити відеозаписи процесу роботи ремісників, щоб використовувати ці відео в якості методичного матеріалу », – підкреслив один з партнерів проекту Володимир Зуєв, голова ЕКОО« Неруш », старший викладач кафедри природничо-наукових дисциплін Барге.

Реалізація цієї ініціативи стала можливою завдяки перемозі спільної проектної заявки в конкурсі Програми територіального співробітництва Білорусь – Україна. Проект розрахований на 14 місяців і закінчиться в січні 2019 року.


Фото: goo.gl/8CBxAn

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *